ANA SAYFA
ŞUBELER
ÜRÜNLERİMİZ
HANIMLARA
DİLDADE-İNŞAAT
İLETİŞİM

Dildade Dondurulmuş Hazır Gıda'nın bugünkü kurucusu olan Mehmet Eyialan Hüseyin Bey'in ikinci çocuğudur.Kendisini babasının yanında yetiştirmiştir. Hüseyin Bey'in vefatından sonra 1964 yılında İzmir'e yerleşmiş,babasından edindiği bilgileri burada arttırmıştır.Daha sonra Aydın'a gelerek Adnan Menderes Bulvarı'nda şu anki dükkanı açmış ve tecrübesini teknoloji ile birleştirerek üretime devam etmiştir.

Mehmet Eyialan,babası Hüseyin Bey'in mesleğini devam ettirmiş ve Dildade ismini onurlu bir şekilde yaşatmayı başarmıştır.
Adnan Menderes Bulvarı'nda üretime devam ederken,İzmir-Aydın karayolu üzerinde fabrika inşaa etmeye başlamıştır.Yurt dışından getirttiği makinalar ile dondurulmuş gıda üzerine bu fabrika elemanları ve gıda mühendisi ile üretime devam etmektedir.

İlk şubesini 1987 yılında Kuşadası'nda çoçukluğunda birlikte çalıştığı ablası Fatma İncebeyaz'a açar.Kuşadası şubesi yanında Ege Bölgesinin çeşitli yerlerinde bulunan diğer şubeler "Dildade Börek" adı ile Aydın'daki fabrikanın üretimi olan börek çeşitlerini satışa sunmaya devam etmektedir.